FANDOM


 • NoxiVentus  Gloriantes (Gloria) Vainer - urodzona dnia 21.11.97 r., mieszkanka Akaroa - najbardziej wyciągniętego na wschód miasta Nowej Zelandii, śmiertelniczka, opętana przez zapomnianą boginię ognia - Ignię.


  Nazywam się Gloria Vainer, w Listopadzie ubiegłego roku obchodziłam swoje 19 urodziny. Moja matka, Maria Vainer, zajmuję się naszym sklepem z antykami, a mój ojcec, Robert Vainer, z zawodu jest archeologiem, który zaopatruje naszą działalność w różnego rodzaju bronie... Niecały rok temu przydarzył się jednak mały wypadek. 

  Wypadek? Śmiertelniku, zważaj na swe słowa.

  Ja.. Ja przepra-

  Ah, znowu te nic nie warte "przeprosiny". Oczekiwanie na to ciało staje się nużące, lepiej gdybym...

  Ignio, nie próbuj znów brać nade mną kontrolę.

  Czy ty śmiesz mi rozka…
  Czytaj całość >
 • TheLover&Fighter44

  Imię  nazwisko: 

  Jasmine Harvey - Flower

  Boski rodzic:

  Persefona

  Narodowość:

  Brytyjka

  Wiek: 14


  Dość drobna dziewczynka o średniej długości brązowych włosach i dużych, niewinnych brązowych oczach. Zazwyczaj ubrana w obozową koszulkę i długie szare getry. Nosi czerwone trampki.


  Jasmine na zimę jest bardziej blada, jej włosy i oczy stają się bardziej ciemne i bez połysku. Dziewczynka wygląda wtedy bardziej dojrzale i przerażająco. Ubiera się w tym czasie w czarne suknie i inne czarne ubrania.

  Charakter:

  Flower posiada rozdwojenie jaźni. Na czasy kiedy jej matka jest u Demeter, jest osobą miłą, radosną, optymistyczną czasem płaczliwą i uroczą.

  Jednak kiedy przychodzi zima, Jasmine staje się oziębła, złośliwa, milcząca pesymistyczna i nieco straszna. Spor…  Czytaj całość >
 • AkgAk

  Arnold Barabasz Żur

  lip 16, 2017 przez AkgAk

  Arnold Barabasz Żur  Jest to młodzieniec urodzony 29 lutego 2000 r. Syn Demeter i przykładnego obywatela Norwegii o miedzianym kolorze włosów, wyznania judaizmu. Wraz z ojcem mieszka w małym domku na skraju urwiska w Norwegii. Ojciec powiedział mu, że matka uciekła po jego urodzeniu wyskakując przez okno na porodówce. Ojciec opowiadał o marzeniach matki, by założyć własny biznes związany z owsianką. Pewnego dnia postanowił ją oszukać. Tułając się po świecie trafił do obozu Herosów gdzie dowiedział się prawdy.

  Wygląd

  Arnold jest chudy, lecz potrafi rzucić w kogoś workiem ziemniaków. Włosy ma koloru zielonego ponieważ, kiedy był młody został porwany przez ludzi z rządowego instytutu. Wszczepili w jego ciało gen chlorofilu, przez co potrafi przep…  Czytaj całość >
 • NoxiVentus

  Cześć nazywam się  Alex i pragnę wam opowiedzieć jak narkotyki chyba mnie zabiły ( trafiłem do piekła , ale nie jestem w 100% pewien ) zanim opowiem wam o mojej " śmierci " opowiem o sobie i jak wyglądam ( wygląd gdyby jakaś dziewczyna chciała spotkać się w piekle ) . Nazywam się Aleksander Confiaza  ( Nazywajcie mnie Alex  , moje pełne imię  kojarzy mi się ze średniowieczem i podziałem  )  Moja matka była Hiszpanką ( Nie widziałem jej od kilku lat ) zawsze przedstawiam się jej nazwiskiem bo tęsknię za nią . Mieszkałem z braćmi i Tatą na Manhattanie ( Mam 15 lat , mój starszy brat miał 18 lat a młodszy 12 ) . Czas na mój wygląd ( wiem dziewczyny że wyczekiwałyście tego momentu ) Mam piwne oczy ( tak mam bo jeszcze widzę się przed lustrem )…

  Czytaj całość >
 • Czytająca

  Miguel Camarillas

  lip 12, 2017 przez Czytająca


  Miguel Herández Acosta Camarillas - półbóg, syn bogini Nemezis i Hiszpana, Hernando Acosty.


  Przez dziesięć lat Miguel mieszkał w Hiszpanii razem ze swoim ojcem, który na życie zarabiał grając gitarze i śpiewając w klubach, przez co nie zarabiał zbyt wiele. Hernando rzadko zwracał uwagę na syna, dlatego ten wychowywał się praktycznie na własną rękę i gdy tylko stwierdził, że jest już na tyle dorosły żeby przeżyć samemu, uciekł z domu, zostawiając ojca samego. Po jakimś czasie został odnaleziony przez herosów i zaprowadzony do obozu. A i ten... w międzyczasie zdążyło go zaatakować całkiem sporo potworków, ale jakoś tam dawał radę, bla bla bla. 


  Wszystko jest albo dobre albo złe, czarne lub białe, dlatego połowę włosów ma białych, a drugą czarny…
  Czytaj całość >
 • Ciocia Gigi

  Elpidha (Eplis) Iliakos - grecki heros, córka Eos i  Oriona (syna Heliosa).  Z początku myślała, że jej mama jest zwykłą śmiertelniczką, a jej ojcem jest jakiś bóg. Ma w sobie więcej boskiej krwi od innych herosów, bo jest córką bogini i herosa. Do obozu trafia, kiedy Percy i Annabeth Jackson są jego kierownikami i mają swoje dzieci.


  Elpidha urodziła się z Jacksonville Beach w domu Augerinos Iliakos. Jest Greczynką, kóra żyje w Ameryce. Grecki to jej pierwszy język. Wychowywała się z matką nie mając świadomości o swoim pochodzeniu. Nie wiedziała nic na temat swojego ojca. Raz tylko widziała jego zdjęcie.


  Jej przygoda z mitologią zaczęła się kiedy miała 16 lat. Zobaczyła na mokradłach dwójkę młodych ludzi walczących z jakimś potworem. Wszyscy …  Czytaj całość >
 • Lgd19800

  Oviy

  lip 12, 2017 przez Lgd19800

  Oviy - Pani Wyniku, Córka Nyks i Zeusa.


  Zeus zabrał Oviy na Olimp zaraz po urodzeniu. Od razu postanowił zacząć ją szkolić. Gdy osiągnęła wygląd 9 latki wysłał ją na treningi Aresa. Po 3 dniach spędzonych na ćwiczeniach boga wojny, nauczyła się zsyłać przegraną na jedną stronę uczestników bitew. Następnie została mianowana boginią przegranej, gdy tylko Zeus ponownie zabrał ją na Olimp. Po paru miesiącach spędzonych w siedzibie bogów Gromowładny ustalił, że należy wrzucić Córkę Nyks do Tartaru, ponieważ stanowiła zagrożenie dla Olimpu ze względu na swoje funkcje. Podczas powstania Kronosa, Oviy tak jak i jego bracia zostali uwolnieni z tej otchłani. Niestety po kolejnym upadku Pana Tytanów została ponownie zesłana wraz z innymi tytanami do T…


  Czytaj całość >
 • MatrixirtaM

  Fabricjo de Fiorelli

  lip 8, 2017 przez MatrixirtaM

  Fabricjo urodził się we francuskiej rodzinie piekarzy. Jego mamą jest Iris. Fabricjo ma starszą siostrę, która umarła przy porodzie tak jak jego pradziadek. Jest introwertykiem, indywidualistą i marzycielem. Pragnie uciec na północ hodować owce i łososie. Ma bliską sercu koleżankę Alesję.

  Ma wybuchowy charakter. Jest wrażliwy. Śmieszą go filmy z westernu, które ogląda z Alesją. Nie odziedziczył szczególnych zdolności po matce, gdyż lubi ubierać się na czarno. Dopiero w wieku 19-stu lat zauważa swoje homoseksualne zdolności, chociaż nie toleruje kolorów tęczy. Boi się przyznać do tego, że podniecają go chłopcy, chociaż lepiej dogaduje się z dziewczynami. Obwinia za to matkę, do której się nie przyznaje.

  Fabricjo ma ciemne włosy i szare oczy. …

  Czytaj całość >
 • Lgd19800

  Prolog - Sekrety Hadesu

  cze 23, 2017 przez Lgd19800

  Hej,

  W najbliższym czasie zamierzam tu napisać serię "Sekrety Hadesu". Będzie ona opowiadać o duszach w podziemiu (na łąkach asfodelowych, polach kar oraz w Elizjum). Będę opisywać ich odczucia, wrażenia i przemyślenia.

  ) 10:34, cze 23, 2017 (UTC)Oliwiusz

  Czytaj całość >
 • Czytająca

  Droga do Avalon

  cze 6, 2017 przez Czytająca

  Jest to opowiadanie, które piszę również na Wattpadzie, dlatego uprzedzam iż nie jest to żaden plagiat, chyba, że można plagiatować siebie. Dlatego osoby, które są niecierpliwe i posiadają Wattpada zapraszam tutaj -> 

  https://www.wattpad.com/story/74830805-droga-do-avalon-zawieszone-do-czasu-a%C5%BC-kto%C5%9B

  Tak, moje konto tam to "chłopak", bo nikt nie chciał mi uwierzyć na słowo, że jestem dziewczyną, gdy brać pod uwagę mój avek, nick i zainteresowania... DZIEWCZYNY TEŻ LUBIĄ SCI FI! 

  Tak więc zapraszam do czytania, o moich heroskach :3


  Pewnie już gdzieś to słyszeliście; był sobie bóg, była sobie piękna kobieta, zakochali się w sobie, a owocem ich miłości było dziecko. Jedynym szczegółem odróżniającym ich dzieci jest to, że są herosami, a ż…  Czytaj całość >
 • Olisia12365

  Oddaleni

  cze 6, 2017 przez Olisia12365

  10 lat później po pokonaniu Gai... Mountak, Nowy Jork


  Wieczorem, w  jednorodzinnym domku nad Fort Pond w Mountak panowała nieco nieprzyjemna atmosfera. Percy obserwował uważnie ruchy swojej żony, która pakowała rzeczy do torby. Postanowiła wyjechać na dwa tygodnie do Grecji w celach architektonicznych. On miał zostać z córką w Mountak. Zdecydowanie nie podobała mu się ta opcja, tym bardziej, że to nie był pierwszy wyjazd podczas którego się rozdzielali. Gdy brali ślub nie tak wyobrażał sobie ich wspólne życie, ale nic nie mówił. Wiedział, że Annabeth realizuje swoje marzenia i jest szczęśliwa...

  Percy oparł się o framugę drzwi w ich sypialni i przyglądał się jej, gdy szukała czegoś po szufladach. Musiała wyczuć jego spojrzenie bo westchnęła. …  Czytaj całość >
 • Olisia12365

  Posejdon i Atena siedzą razem w sali tronowej na Olimpie. Nikogo poza nimi nie ma. Przez ostatnie dni pilnie obserwowali poczynania swoich dzieci.


  Atena zirytowana:

  Posejdonie! Toż to brak jakiegokolwiek wyczucia.

  Posejdon

  Żeee coooo? Te hipokampy bardzo świetnie się bawią. To berek wodny.

  Atena oburzona.

  Przecież on nawet sie jej jeszcze nie oswiadczył!

  Posejdon

  A... bo oni figle teraz odprawiają! Jak można im przerywać?

  Atena

  Jakie figle... moja córka powinna go teraz "porządnie" potraktować...

  Posejdon

  Ale to są moje dzieci...

  Atena, wstrząśnięta

  Słucham?!

  Posejdon

  Dobrze, że słuchasz

  Atena

  O czym Ty mówisz?

  Posejdon

  No. O dzieciach.

  Atena

  Świetnie. Ja też. O naszych

  Posejdon, zdziwiony

  My mamy dzieci?

  Atena

  Nie wierzę... i Ty jesteś bogiem?

  Posejdon

  Oczywiscie, ż…


  Czytaj całość >
 • Olisia12365

  Hej :) Skoro już założyłam konto (by się oburzyć na opis Orkana - miecza Percy'ego) to stwierdziłam, że szkoda marnować taką okazję i chcę tu napisać zapowiedź.

  W woli wstępu... To opowiadanie jest kontynuacją HO. Dzieję się zaraz kilka dni po zakończeniu wojny z Gają. Jeśli się wczytacie uważniej w zakończenie "Krew Olimpu", to można dostrzec, że mija tam bliżej nieokreślony czas, ale można wywnioskować parę rzeczy.

  No to zaczynamy...


  Percy na prawdę sądził, że nic już go nie może zaskoczyć. Jednak świat herosów - jego świat - ponownie udowodnił mu co innego.

  Annabeth wiedziała, że bogowie będą chcieli się spotkać. Miała przerażające przeczucie, że cokolwiek by nie zrobili... wszystko pójdzie na marne.

  Piper nie spała dobrze od kilku dni. Męczył…


  Czytaj całość >
 • Maggiessa

  Jestem Mag, zwyczajna dziewczyna. No, prawie. Jestem brązowooką nastolatką o kasztanowych włosach, lubiącą łucznictwo. Mam młodszego brata o imieniu Olo. Nasz ojciec jest zwykłym człowiekiem, matka zaś boginią...


  Nie mogłam tam zostać. Nie po tym, co zrobił ojciec. Ciągle jeszcze czułam ból uderzenia, po tym, jak wymierzył mi cios za to, że dostałam dwójkę ze sprawdzianu. Oczywiście to nie ocena go wkurzyła, lecz fakt, że musiał wstać z wygodnego fotela, aby pójść na rozmowę z moja wychowawczynią. Po powrocie do domu nic nie mówił. po prostu zacisnął dłoń w pięść i pokazał mi na mojej własnej skórze, co o tym myśli. Jakby to była moja wina, że mam dysleksję i ADHD. Na lekcjach się po prostu nudzę. Jak ktokolwiek na nich wytrzymuje?

  Postanowi…

  Czytaj całość >
 • Olo68

  Hobby Olo

  maj 27, 2017 przez Olo68

  Oto fajne Chibi:

  Czytaj całość >
 • Aricja

  Nie-Boska Córka wstęp

  maj 11, 2017 przez Aricja
  Czytaj całość >
 • ~Magic is around~

  KACE I WOGULE

  kwi 8, 2017 przez ~Magic is around~

  więc chciałabym serdecznie pozdrowić szanownego admina Użytkownik: MatrixirtaM, który strzelił focha bo go nie poparłam XDDDDD

  Czytaj całość >
 • Ciocia Gigi

  Nie jest lekko pisać to opowiadanie. Ostatnio mam zastój umysłowy. Nie wiem nawet czy uda mi się je skończyć. Pomysłów brak, czasu nie ma. Ale może coś się przydaży i znajdę siły? Może jakaś magia zawita do mojego umysłu i przyśle nowe pomysły?Kolejne części opowiadania: Blog Fantazja

  A tu profil głównej bohaterki

  Elpidha (Elpis) Iliakos

  HEROS w obozie od tych wakacji

  Kwatera w Obozie: Domek numer 22

  Narodowość: grecka i amerykańska

  urodzona: USA, Jacksonville na Florydzie

  matka: Augerinos Iliakos – Eos, Bogini Świtu

  ojciec: Orion Iliakos (syn Heliosa, Boga Słońca), zmarły

  wiek: 16 i pół lat

  Wygląd:

  włosy: długie do połowy pleców i rude, różnobarwne, każde pasemko innego koloru (od intensywnie złotego po czerwono-miedziany). Najczęściej zaplecione w …

  Czytaj całość >
 • Maggiessa

  Mistral

  mar 1, 2017 przez Maggiessa

  -

  Czytaj całość >
 • Maggiessa

  Córka Księżyca

  mar 1, 2017 przez Maggiessa

  -

  Czytaj całość >
 • MintBlack

  Ave!

  lut 10, 2017 przez MintBlack

  Cały czas myślę, o czym by pisać na tym blogu... Do czego go wykorzystać? Jeżeli macie jakieś pomysły, piszcie w komentarzach!

  Do następnego! Mint

  Czytaj całość >
 • Awaliep

  Konkurs na art-a

  sty 27, 2017 przez Awaliep

  Nie aktualne

  Czytaj całość >
 • Awaliep

  Czy wy też to widzicie?

  sty 26, 2017 przez Awaliep

  Pierwszy blog... stowrzyłem żeby byłą odznaka proszę admina o usunięcie ;)

  Czytaj całość >
 • Miraxles

  Nie znam sie na tytulach

  sty 17, 2017 przez Miraxles

  To tak pozdrawiam w szczególności Noxi i Tęczusia dzięki którym coraz szybciej obczajam bloga. Pozdrawiam także Czytającą i wszytskich użytkowników Wiki.

  Dobranoc, ja.

  Czytaj całość >
 • Artemia24

  Mój własny blog

  sty 6, 2017 przez Artemia24

  Zapraszam na mojego własnego bloga, którego głownym tytulem jest moja własna kontynuacja o Percym Jacksonie. To jest link: percyjacksonzuza.blogspot.com Zapraszam do czytania!

  Czytaj całość >
 • TheLover&Fighter44

  Julie


  Jakoś przyzwyczaiłam się do tego, że mała Jasmine to córka Persefony. Sama jestem dzieckiem chyba najbardziej nielubianej bogini w całej mitologii - Eris, królowej chaosu. 

  Siedziałam w domku, bawiąc się złotym jabłkiem i  czekając, aż Lilith zwolni łazienkę. Ile ona tam siedziała... 

  Pomyślałam o tym, żeby dzisiaj trochę podokuczać innym, na przykład naszym obozowym gołąbeczkom - Miwie, córce Selene i Edwardowi, synowi Hadesa. Albo Dianie, dziedziczce Heliosa...

  Lilith wreszcie wyszła z łazienki. Zabrałam swoje rzeczy, po drodze spytałam ją (czytaj: ofuknęłam ją): "Ile można?!".

  Weszłam do WC-tu, pofarbowałam końcówki włosów, ubrałam się, wzięłam jabłka... 

  ...I zaczęłam czynić swoją powinność.

  ***

  Diana siedziała przed nowo zbudowanym domk…


  Czytaj całość >
 • JacquesSynZeusa

  Hello evryłan!

  lis 19, 2016 przez JacquesSynZeusa
  Czytaj całość >
 • Rafapercy

  moja realna historia

  paź 14, 2016 przez Rafapercy

  Cześć!

  nazywam się Rafał teoretycznie nie powinienem tyle o sobie mówić ale.... ufam każdemu człowiekowi ...

  Gdy się urodziłem było spk. Dobrze mi się żyło aż do wieku 9 lat. Mama z tatą zaczęli się kłócić okazało się że będę mieć rodzeństwo!

  ani mnie ani mojego taty to nie ciekawiło. a więc postanowiliśmy odejść od mamy. Źle postąpiliśmy wiem,,,,

  Gdy urodziło się moje rodzeństwo (miałem wtedy 9,5 lat) tata miał już inną żonę a mama męża ,,,,

  Byłem piątym kołem u wozu i to dosłownie!  Mój tata miał mieć trojaki a mama znowu córeczkę.

  Gdy nadzeszły święta wygonili mnie z domu bo powiedzieli że.... No dobra to ja zrobiłem awanturę ... Ale oni mnie wygonili z DOMU! to przez  nową żonę taty!

  Mama powiedziała że NIE MNIE NIE WPUŚCI  ,.... Zawiodłem si…

  Czytaj całość >
 • Noisetier

  Rozdział l 

  Jak odkryłem całą prawdę.

  To już drugi rok mojego pobytu w Obozie Pół-Krwi . Cieszę się , bo już od sierpnia nie widziałem Annabeth ani Grovera . Wysiadłem z samochodu . Znów przekroczyłem magiczną barierę drzewa Thalii . Wszyscy we trójkę ucieszyli się na mój widok . Poszliśmy do pawilonu jadalnego na śniadanie , i właśnie mieliśmy siąść , gdy nagle wszyscy podskoczyliśmy a naczynia pospadały ze stołów . Wyjżeliśmy na zewnątrz i zobaczyliśmy co jest powodem tych trzęsień . Coś z nieprawdopodobną siłą walnęło w barierę . Cały obóz pobiegł za nami zobaczyć co się stało . Ten widok zapamiętam do końca życia ...

  Czytaj całość >
 • WandersmokLight

  Taka myśl mnie naszła wieczorem: „Jaki smok pasowałby do np. Annabeth?”. Tak sobie myślała i myślałam, aż wymyśliłam. Moje „parki” są wypisane pod spodem, są tam również linki do artykułów o poszczególnych smokach. Miłego czytania!!!

  P.S.

  Jeślibyście chcieli żebym dodała jakiegoś herosa do listy piszcie w komach :)


  1. Percy Jackson i Gromogrzmot
  2. Annabeth  Chase i Stormcutter
  3. Jason Grace i Wandersmok
  4. Piper McLean i Śmiertnik Zębacz
  5. Frank Zhang i Zmiennoskszydły
  6. Hazel Lavesque i Gronkiel
  7. Nico di Angelo i Nocna Furia
  8. Leo Valdez i Koszmar Ponocnik
  9. Bracia Hood (Stoll) i Zębiróg Zamkogłowy
  10. Clarisse i Tajfumerang

  1. Gromogrzmot jest smokiem wodnym i "pluje" potężną falą dźwiękową, co kojarzy mi się z mocą Percy'ego do przywoływania huraganów.
  2.   Smok ten jest bardzo in…


  Czytaj całość >
 • All Of Me Hero

  Chejo moje ludziki, mam nadzieję że nie przeszkadzało wam to że tak długo nie dodawałam żadnego rozdziału ale no cóż... powiem szczerze nie chciało mi się tego robić. Więc ten... no ja już przechodzę do pisania.

  Teylor

  rozdział X

  Siedziałam na zapadniętej kanapie w Wielkim Domu. Obok mnie była San-hi [tak Max to jest ta dziewczyna, do której robiłam te maślane oczy] i była chyba tak samo zestresowana jak ja. Jak na Japonkę wyglądała bardzo, bardzo blado, cała krew odpłynęła jej z twarzy, a trzęsła się cała [podobnie jak ja, ale pomińmy ten fakt NIEZIDENTYFIKOWANE DŹWIĘKI, przepraszam Max mnie rozśmieszył i wkurzył... ale próbując nie utopić go w szklance soku wiśniowego (oczywiście, że niebieskiego).

  Myślałam, że zaraz ,płuca mi wyskoczą- tak sz…

  Czytaj całość >
 • Darija di Angelo

  Daria

  Weszłyśmy w tłum (przynajmniej tak mi się wydawało) nastolatków. Jedni grali w koszykówkę, drudzy w nogę, inni siedzieli na ławkach i rozmawiali. Jednak moją uwagę zwróciło to, że mniej więcej połowa miała przy sobie broń: łuki i kołczany ze strzałami, miecze, sztylety.  Nie zdziwiło mnie to zbytnio. Przynajmniej w czasie nagłego najazdu potworów będą mieli się jak bronić. Nie dziwcie się, ja mam właśnie takie podejście. Szłyśmy przez boisko, przepychając się. Przypuszczałam, że idziemy do infirmerii po moje rzeczy. Uff… Przepchałyśmy się nie bez trudu. Ale to już za nami.  Obie odetchnęłyśmy z ulgą. Szłyśmy alejką, kiedy nagle mój wzrok przyciągnął chłopak. Nie taki zwykły. Przystojny. Niesamowity. Ubrany w czarne jeansy, czarne trampk…

  Czytaj całość >
 • TheLover&Fighter44

  Julie


  Kiedy usłyszałam ten termin, przeszyły mnie dreszcze. Córka Pani Zaświatów, Persefony. Kim ona jest?

  Usłyszałam tę wiadomość od Annie. Była przestraszona, że coś może się stać. Nikt jeszcze dobrze nie poznał Persefony...

  -Wiesz, kim ona jest...? Znaczy, ta córka...?

  -T-t-to... Jasmine.

  Moja kopara spadła na dół i nie mogła się podnieść. JASMINE?! Ta słodka, mała dziewczynka, którą znaleźliśmy z Carterem?! To ona?!

  Według mnie, dziewczynka była słodka i urocza. Miała jasnobrązowe włosy, a w jej oczach zdawały sie blyszczeć iskierki szczęścia. W niczym nie przypominała Królowej Zaświatów. Dla mnie mogłaby być córką Hebe - radosna młoda panienka. Pasuje, prawda? Los jednak chciał inaczej. 

  Zbliżała się zima. W obozie zaczynało być coraz chłodn…


  Czytaj całość >
 • MatrixirtaM

  Wikijne Kroniki

  wrz 3, 2016 przez MatrixirtaM

  Moje pierwsze zetknięcia z Percy Jackson wiki sięgają czerwca 2014 roku, kiedy to jako mały bachor nudziłem się w domciu i miałem ochotę zrobić coś niezwykle „szalonego”. Moja niezwykle porywająca kariera zaczęła się od publikowania rozdziałów mojego Fan-Fiction o Percy Jackson wiki. Blogi były wtedy dosyć popularne na wiki – każdy użytkownik MUSIAŁ mieć swoje opowiadanie, by był zauważony i uznany przez miłe towarzystwo Percy Jackson Wiki.

  Wakacje oficjalnie rozpoczęły się z dniem pierwszego lipca. To mniej więcej wtedy zaczęła się moja przygoda z naszym wikijnym czatem. Były to jeszcze czasy, gdy nad fandomem panowało pierwsze Pokolenie Półbogów, do którego należałem Ja, Cherry, Radosna i Asia. Z biegiem czasu dołączyła do nas także Bystr…

  Czytaj całość >
 • All Of Me Hero

                 UWAGA, MOJE KOCHANE LUDZIKI!

     Wpadłam na pewinen pomysł, ale to zależy również od was piszcie w komentarzach co o nim sądzicie.

                 [proszę o fanfary...]  POSTANOWIŁAM DODAĆ....nowy blog! Tak jest ludki nowy blog, tylko to nie będą opowiadania, lecz moje fan arty. Co wy na to czekam na odpowiedzi wasze zdanie.

                    ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁEGO DNIA, LUB WIECZORU ZALEZY KIEDY TO CZYTACIE

  Czytaj całość >
 • Masza108

  Tu będzie kiedyś tytuł

  sie 20, 2016 przez Masza108

  Shonel wolała nie myśleć o szkole, nawet jeżeli ścieżka, którą właśnie podążała do niej prowadziła. Na dodatek musiała iść całkiem sama. Miała do wyboru taką wędrówkę lub przejazd autobusem z bandą wulgarnych ośmioklasistów. Tę drugą możliwość otwierała jej starsza siostra w tej właśnie klasie. Dzieciaki z innych klas (po za nią) były płoszone przez tak zwanych "starszaków" i dochodzili do szkoły na piechotę. Lecz młoda Blissfield mieszkała dość daleko. Wcześniej chodziła do innych, bliższych szkół, ale wiązało to się z wieloma problemami i została wyrzucona, najpierw Audrey, potem ona. W tej samej kolejności, siostry trafiły do szkoły zwanej "Shoesluck" - mało przyjemnej placówki, pełnej ciemnych barw. Szkolni psycholodzy twierdzą, że tyl…

  Czytaj całość >
 • TheLover&Fighter44

  Julie


  Niestety w Obozie wymyślili, że będziemy grać w Bitwę o Sztandar. Cholera.

  Poprosiłam o współpracę domki Hadesa, Nike, Apolla i Ateny. Wiem, mało, ale za to miałam dobry wybór. Przynajmniej mam u siebie Cartera, moją siorę Lilith, Jenny i Sarę Silverdove. 

  Sara jest córką Nike. Ma długie, rude włosy (znowu ruda...) i niebieskie oczy. Nazywana jest Białą Wojowniczką -  może dlatego że walczy wyłącznie bronią BIAŁĄ i ubiera się na BIAŁO.  Czyli przeciwieństwo Anki.  Nie wiem jak się dogadają...

  ***

  Doszło do spotkania. Byliśmy Niebieskimi. Ukryliśmy sztandary. Doszło do walki-gonitwy, bo nie wiem jak to nazwać. 

  No i oczywiście cudowna ja musiała spotkać dzieci Aresa... 

  -Julie! Zabawimy się, ślicznotko? - spytał jeden z mięśniaków. 

  -Po moim …


  Czytaj całość >
 • Darija di Angelo

  Hej!:)

  Tak sobie siedzę, popijam kawę i myślę nad czwartym rozdziałem:) Trzeciemu jeszcze brakuje paru zdań, ale już bliżej niż dalej.

  Wątek miłosny może byc trochę kiepski, bo mam na pieńku  z Afrodytą XD Gołębie objadają mi aronię i malinojeżyny, oraz oczywiście paskudzą na okno i przednią szybę auta XD

  Mam nadzieję, że ktoś śledzi moje opowiadanie:) Jeśli macie jakieś uwagi, komentujcie wpisy. Ja uwzględnię każdy komentarz i naniosę ewentualne poprawki.

  Z góry dzięki:)

  Czytaj całość >
 • Darija di Angelo

  Daria

   

  Kiedy wyszłam, od razu zauważyłam Annabeth. Wiadomo było, że to ona, bo wyglądała jak ona. To jest oczywista oznaka, nie uważacie? Dziewczyna zmierzyła mnie wzrokiem. Uśmiechnęłam się do niej. Nagle się odezwała:

  - Hej.

  -Cześć-odparłam.

  -Mam cię oprowadzić po obozie, tak?

  -Z tego co słyszałam, to chyba tak.

  -Ok, no to idziemy. Jak masz na imię?

  -Daria. A ty Annabeth, dobrze mówię?

  -Tak.

  Tak zaczęłyśmy rozmawiać, najpierw trochę nieśmiało, a potem się rozkręciłyśmy się na dobre. Gadałyśmy, śmiałyśmy się i przyciągałyśmy wzrok wszystkich, którzy obok nas przechodzili. Szłyśmy przez obóz, co jakiś czas przerywając rozmowę. Nagle mnie zatkało. Annabeth spytała się:

  -Co jest?

  -Noo…nic, ale czy ta dziewczyna jest tu nowa czy mieszka tu już trochę?

  -T…

  Czytaj całość >
 • All Of Me Hero

  Wiem ludziki, że ostatni rozdział jest bardzo krótki ale to tak miało być to taka jakby miniaturka. Ten rozdział będzie dłuższy.

  Teylor

  rozdział IX

  Stałam szczęśliwa i dumna jak paw.

  Później wszystko się zmieniło. Wzrok mi się mącił, zaczęło mi się kręcić w głowie, upadłam.

  Nie wygracie, nie dacie rady, polegniecie. Moi słudzy już po was idą, wydajcie mi herosa z przepowiedni, a daruję wam życie, wydajcie mi herosa z przepowiednia wasi przyjaciele przeżyją. Powstaje ponownie- mój potomek przejmuje władzę, nie uciekniecie przed moim gniewem. Wydajcie mi herosa z przepowiedni a wszyscy przeżyją.

  * * *

  Obudziłam się. słońce dopiero wstawało. Dopiero wstawało! Przecież było południe. Próbowałam wstać- głowa pękała mi z bólu. Ktoś popchnął mnie na łóż…

  Czytaj całość >
 • All Of Me Hero

      Ponieważ ostatnio miałam troche na pieńku z Apollem mialam problem z pisaniem. Na szczęście powróciłam do łask i mam w zamian 2 rozdziały! (Wszyscy skaczą z radości).

  Jack

  rozdział VII

  Moja walka... lepiej o tym nie wspominać. Powiem tyle że nie popisałem sie przed Teylor... zn obozowiczami.  Cały obolały wróciłem do grópki uczniów (i miałem ogromną nadzieję że nikt nie słyszał jak strzelają moje kości). Zaraz po mnie była Rose i Octavio i o0ni również nieżle dostali.

  -Teylor, teraz ty- zawołał Percy

  -O mateńko...- powiedziała zdołowana. Wyciągnęła wsówkę z włosów i wystąpiła z grupy

  -Nie pękaj dasz radę- pocieszał ją ojciec

  - wiem- w jej głosie dało się wyczóć sarkazm

  - Na trzy- powiadomił ją Percy- raz...

  -TRZY!- krzyknę ła Teylor i ruszyła d…

  Czytaj całość >
 • Darija di Angelo

  Daria

  Byłam normalną szesnastolatką, raczej wysoką, o krótkich blond włosach, świdrujących niebieskoszarych oczach, wojowniczą duszą, lekkim ADHD i kompletnym świrem na punkcie zwierząt, nauki i ,,Percy'ego Jacksona". Lecz pewnego dnia cały mój świat stanął na głowie, kiedy zdarzyło się to.

  Obudziłam się w nieznanym mi zupełnie pokoju. Zastanawiałam się oczywiście gdzie jestem, ale miałam pustkę w głowie. Było cicho, jasno i tak… sterylnie. Zauważyłam łóżka. Dużo łóżek. Bogowie, gdzie ja mogę być? W tym momencie zaświtało mi w mózgu. Przecież to oczywiste! Infirmeria w Obozie Herosów! Tylko jak, do cholery, ja się tu dostałam, w dodatku z polskiej wsi? I po co? Pamiętałam jakiś wybuch w szkole, ale co to było? I w ogóle co się stało? Gdy tak …

  Czytaj całość >
 • Darija di Angelo

  Projekt

  sie 10, 2016 przez Darija di Angelo

  Usunięte przez autora

  Czytaj całość >
 • Silena12

  Niespokojna Filadelfia

  sie 4, 2016 przez Silena12

  Po wypiciu rozkosznych napojów, pożegnaliśmy się z Apollinem. Zawsze myślałam, że okaże się dobrym i mało zadufanym w sobie bogiem.

  Ale ja praktycznie zawsze się mylę. 

  Wsiedliśmy do dosyć małego pociągu, bo miał tylko trzy wagony. Nawet nie wiedziałam, że takie jeżdżą! Ale cóż, to był boski pociąg. 

  Usiedliśmy w milczeniu w drugim przedziale. Musieliśmy obgadać strategię na przyszłość, gdyby zaatakowały nas potwory albo inne kreatury. Jednakże, nikt się nie kwapił, żeby zaproponować cokolwiek.

  - Ekhm - chrząknęłam znacząco. - Macie pomysły? 

  - Może być banalny i najczęściej przychodzący do głowy? - spytał z nadzieją Jackson.

  - Oczywiście - skinęłam głową. 

  - Atakować i bronić się oraz przeżyć - powiedział ze śmiertelnie poważną miną, ale mu to j…

  Czytaj całość >
 • TheLover&Fighter44

  Julie


  Siedziałam w moim pokoju w Chicago, słuchając na fulla płyty FOB'a "Save Rock and Roll". Moje ukochane rodzeństwo nadal kłóciło się o jabłuszko. Jestem genialna. 

  Ścieżka dźwiękowa się skończyła. Wyciągnęłam płytę i nagle poczułam, że coś jest nie tak. Podbiegłam do szafy i chwyciłam za miecz i spojrzałam przez okno. 

  Czekały tam na mnie Erynie. Wysyczały:

  -Witaj, półbogini... ssssss....

  Cholera! Jak się coś stanie tacie (o moim kijowym rodzeństwie nie wspominam) to chyba się zaciukam. 

  Wybiegłam na zewnątrz i wrzasnęłam:

  -Czego chcecie?!

  -Ciebie, herossssko.

  Genialnie. Mam deja vu. 

  Podbiegły i walnęły z całej siły wężowymi biczami. Zabolało. Aczkolwiek byłam w formie - zaraz po tym, jak oberwałam, zaczęłam ciąć je jedną po drugiej. Po kilku …


  Czytaj całość >
 • All Of Me Hero

  K

  sie 3, 2016 przez All Of Me Hero

  No dobrze ponieważ wczoraj juz wzięłam się za pisanie kolejnego rozdzialu na brudno postanowiłam dzisiaj go dodać, mam nadzieję że się spodoba


  Jack

  rozdział VI

  "Ślinisz sie przez sen- były to pierwsze słowa jakie jej powiedziałem we wtorkowy poranek.

  -musiałeś mi to wytknąć- powiedziała wycierając kacik ust i czóle uderzyła mnie w ramię. - nikomu o tym nie powiem- przyjąłem poważny ton głosu - powiedzmy że ci wierzę- wstała z łużka, złapała mnie z ramiona i zaczęła kierować mnie w stronę drzwi. - ej! - krzyknąłem oburzony - no co chcesz patrzeć jak się przebieram? - nie... może... - świr- powiedziała z uśmiechem na ustach. Wypchnęła mnie za drzwi i zatrzasnęła mi je pod nosem. O bogowie, jak ja ją uwielbiam! Z uśmiechem na ustach ruszyłem na …


  Czytaj całość >
 • All Of Me Hero

  Ponieważ u mnie panują okropne nudy postanowiłam troche poszperać w necie i znalazłam kilka ciekawuch rzeczy...

  TO MI SIĘ PODOBA, cyba sobie wydrukuje i powiesze na ścianie

  Czytaj całość >
 • All Of Me Hero

   Po moim czterodniowym odpoczynku, bez jakiegokolwiek natchnienia, znowu się tu pojawiłam. Ponieważ nie przygotowałam sobie żadnych wcześniejszych notatek teraz piszę zupełnie w ciemno, wiec z góry przepraszam jeśli coś nie będzie trzymało się kupu (hi hi powiedziałam kupy :D). Ok nie będę dłużej owijała w bawełnę po prostu biorę się z pisanie.


  JACK

  rozdział V

  Trzymałem jej zimne ciało, na rękach jak w transie szedłem prosto przed siebie, myślałem ciągle: "nie dałem rady znowu zawaliłem, koleja osoba... to moja wina... dlaczego ona a nie ja, dlaczego...dlaczego...". Nie mogłem powstrzymać łez nie walczyłem z nimi, to było coś naturalnego, takiego prosto z serca, dłonie ciągle miałem w krwi dziewczyny. Odwarzyłem się i spojrzałem w jej twarz, …


  Czytaj całość >
 • Darija di Angelo

  Zwiastun

  sie 2, 2016 przez Darija di Angelo

  Hej!:)

  Już niedługo 1 rozdział opowiadania o Darii. Na razie się pisze:P Wrzucam początek jako zachętę:)

  Byłam normalną szesnastolatką, raczej wysoką, o krótkich blond włosach, świdrujących niebieskoszarych oczach, wojowniczą duszą, lekkim ADHD i kompletnym świrem na punkcie zwierząt, nauki i ,,Percy'ego Jacksona". Lecz pewnego dnia cały mój świat stanął na głowie, kiedy zdarzyło się to.  Był

  Czytaj całość >
 • All Of Me Hero

  Ponieważ nie bardzo chcemi się dzisiaj rozpisywać postanowiłam tylko podziękować tym którzy to czytają. Dobra to by było na tyle przechodzę do pisania.

             

    Teylor

  rozdział IV

     Pamiętam tylko tyle, że nic nie czółam, sunęłam sennie ku czarnej bramie, przepychając się przez tłumy duchów majacuch tylko jeden cel: zostać osądzonym sprawiedliwie.

  Przedostałam się przez bramę, przede mną połyskiwała srebrna sala sądowa, przy ławie zasiadały trzy zakapturzone postacie, nie widziałam ich twarzy, nie chciałam ich widzieć. Zadawano mi mnóstwo pytań, a j skinieniami głowy odpowiadałam: tak albo nie. Nic więcej nie mogłam z siebie wydusić, po przejśćiu przez brame wróciły moje wspomnienia. Pamiętałam twarz Jacka próbując3go mnie uratować, pamięt…

  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki