FANDOM


Trzymają męskich niewolników w obrożach i pomarańczowych kombinezonach. Wolałabym mieć stado psów.

–Celyn, Krew Olimpu

Celyn
Tytuł
Łowczyni Artemidy
Informacje
Status: Martwa
Wygląd
Płeć: Kobieta
Rodzina
Rodzina: Łowczynie Artemidy
Pozostałe
Przynależność: Łowczynie Artemidy
Broń: Łuk,

Noże myśliwskie

Występowanie: Krew Olimpu
Misje: Towarzyszenie bogini Artemidzie

Celyn - łowczyni Artemidy. Z jej wypowiedzi wynika, że tak samo jak większość łowczyń nie znosi chłopaków. Zginęła w ,,Krwi Olimpu", została zabita przez Oriona (tak jak większość łowczyń).

Olimpijscy Herosi

Krew Olimpu

Celyn wraz z NaomiThalią i Phoebe były w magazynie Amazonek. Zabrały one Reynę do twierdzy w San Juan, jako przynętę do zasadzki na Oriona. Plan łowczyń i Amazonek nie zadziałał - większa ilość dziewczyn z obu grup, w tym Celyn, została zabita przez czarne, gigantyczne strzały giganta.

Wygląd

W książce nie jest opisany wygląd Celyn, ale tak jak każda łowczyni na pewno ubierała się w srebrną kurtkę i górskie buty, na plecach miała kołczan pełen strzał i łuk. Do pasa miała przypięty nóż myśliwski. Jej skóra lekko lśniła (niczym światło księżyca).

Zdolności

  • Odporność na starzenie się - jako łowczyni, Celyn była odporna na starzenie - mogła wytrwać tysiące lat, w ogóle się nie zmieniając (jednak mogła ponieść śmierć w walce).
  • Łucznictwo - jako łowczyni, Celyn świetnie strzelała z łuku.
  • Tropienie - jako łowczyni, prawdopodobnie była bardzo dobra w tropieniu.
  • Walka nożami - jednym z ważniejszych atrybutów łowczyń były noże myśliwskie, więc prawdopodobnie przez lata Celyn nauczyła się walczyć nimi.
  • Umiejętność rozmowy z dzikimi zwierzętami.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki