FANDOM


Czaromowa jest rzadką zdolnością hipnozy, którą posiadają wybrane dzieci Afrodyty. Mogą się jej także nauczyć ludzie, którzy są w stanie używać magii, jak Kirke czy Medea. Czaromowa jest bardzo potężną bronią, ponieważ może sprawić, że ludzie zrobią wszystko co się im powie.

Opis

Czaromowa to rodzaj hipnozy lub perswazji, który pozwala mówiącemu dostać cokolwiek chce lub przekonać kogoś do zrobienia czegoś. Siła polecenia zależy od tonu i emocji w mówiącego, jak również od jego umiejętności. Ostatecznie czar mija i człowiek nie pamięta, dlaczego zrobił to, co mu nakazano. Dzieci Afrodyty obdarzone tym darem, mogą nie zdawać sobie sprawy, że używają tej umiejętności, często nie próbują nawet włożyć żadnej mocy w swoje słowa, ale nadal mogą zaczarować innych ludzi. Często zdarzało się to Piper McLean, która na początku nie zdawała sobie sprawy, co robi.

Osoby posługujące się czaromową

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki