FANDOM


W końcu wyszła za mąż za Gabe'a Ugliano, który wydawał się miły przez pierwsze trzydzieści sekund naszej znajomości.

Percy Jackson, Złodziej Pioruna


Gabe Ugliano
Gabe
Informacje
Status: Zmarły
Wygląd
Płeć: Mężczyzna
Kolor oczu: Brązowe
Kolor włosów: Czarne
Wzrost: Niski
Rodzina
Rodzina:
Pozostałe
Przynależność: Śmiertelnicy
Dom: Manhattan
Występowanie: Złodziej Pioruna
Aktor:


Gabe

Gabe Ugliano - Pierwszy ojczym Percy'ego. Zmieniony w kamień za pomocą głowy Meduzy. Jego posąg został sprzedany przez Sally. Występuje tylko w tomie pierwszym. Sally Jackson wyszła za niego, ponieważ jego śmiertelny zapach przykrywał woń Percy'ego. W ten sposób półboga nie atakowało aż tak wiele potworów. On i jego kumple do pokera zostali zamienieni w kamień i sprzedani jako posągi przez matkę Percy'ego.

Wygląd

Gabe przytył. Wyglądał jak mors bez kłów w ciuchach z taniej odzieży. Na głowie zostały mu może trzy włosy, wszystkie zaczesane w poprzek łysiny, jakby to miało mu coś pomóc na urodę.

–Percy, "Złodziej pioruna"


Był człowiekiem otyłym i niskim. Wydzielał on nieprzyjemny odór.

Upodobania

Był uzależniony od alkoholu i papierosów. Nie stronił też od hazardu. Nienawidził Percy'ego. Lubował się w zastraszaniu i biciu chłopca. Traktował Sally jak służącą i maszynę do zarabiania pieniędzy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.