FANDOM


Sea_shell-ikona.png Ta artykuł jest jedynie zalążkiem zalążek artykułu. Jeśli możesz, rozbuduj go, aby Grover dostał puszkę.
Mały Bob
Mały bob
Tytuł
Przyjaciel Boba
Informacje
Status: Nieznany
Pozostałe
Dom: Kieszeń fartucha Boba
Występowanie:


Mały Bob - kociątko tygrysa szablozębnego. Można powiedzieć, że pierwszy raz spotykamy go w "Klątwie Tytana". Urodził się przez pomyłkę, gdy słudzy Kronosa zasadzili tygrysie zęby zamiast smoczych, by stworzyć dwanaście żywych szkieletów. Został odnaleziony przez tytana Japeta (Boba) podczas tułaczki Annabeth Chase i Percy'ego Jacksona po Tartarze i od razu się z nim zaprzyjaźnił. Właśnie on nazwał go Małym Bobem. Czasami przez jego skórę prześwitywał szkielet, ale tylko na chwilę, po czym kot wracał do swojej postaci.

Percy Jackson i Bogowie OlimpijscyEdytuj

Klątwa TytanaEdytuj

W Muzeum w Waszyngtonie D.C Atlas przeniknął do półboga Luke'a Castellana i mantikory Pana Cierniaka. Poinformował swoich śmiertelnych najemników, by przynieśli mu i zasadzili zęby dinozaura (właściwie smoka), z których wyrosną szkieletowi wojownicy. Najemnicy najpierw popełnili błąd, bo zamiast zębów smoka, zasadzili zęby prehistorycznych tygrysów, z których wyrosły szkieletowe tygrysy. Wściekły Atlas kazał najemnikom się ich pozbyć. Tygrysy zostały zniszczone i zesłane do Tartaru.