FANDOM


Natalie Chase
Mmc
Informacje
Status: Nie żyje
Wygląd
Płeć: Kobieta
Kolor oczu: Zielone
Kolor włosów: Blond
Rodzina
Rodzina:
Pozostałe
Przynależność: Śmiertelnicy
Dom:
  • Boston (dawniej)
  • Hellheim
Występowanie: Miecz Lata (wspomniany)

Natalie Chase - matka Magnusa, kochanka Frejra, brutalnie zamordowana przez synów Fenrira.

Historia 

Poznanie Frejra 

Natalie Chase spotkała Frejra w czasie jednej z wycieczek do Blue Hill, kiedy puszczała kaczki na jeziorze. Wspominała, że był w tym od niej dużo lepszy. Po szczęśliwych chwilach spędzonych z bogiem ich drogi rozeszły się, jednak wtedy dowiedziała się, że jest w ciąży z Magnusem. Kobieta wiedziała, kim jest Frejr, dlatego za każdym razem, kiedy jeździła z synem na łono natury mówiła mu, że jego ojciec jest wszędzie wokół nich i ich otacza.

Kłótnia z braćmi 

Kiedy Magnus miał sześć lat, jego matka zabrała go na Święto Dziękczynienia do swojego starego domu. W czasie gdy chłopiec bawił się ze swoją kuzynką, kobieta pokłóciła się z Randolphem, który chciał mieć bliski kontakt z Magnusem, aby móc w odpowiedniej chwili poprosić go o przyzwanie miecza. Natalie nie zgodziła się, i od tamtej pory nie spotykała się już z resztą rodziny.

Śmierć

Z tego co mówi Magnus możemy wywnioskować, iż Natalie wiedziała, że zarówno jej jak i dziecku groziło niebezpieczeństwo.

Charakter 

Magnus opisuje swoją matkę jako niezwykle ciepłą i życzliwą osobę, w dużym stopniu przypominającą Dzwoneczka z "Piotrusia Pana". Uwielbiała spędzać czas w dziczy, gdzie wraz synem bardzo często jeździła na wycieczki, beztrosko spędzając czas w otoczeniu przyrody.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki